Formularz                                     Pytania oznaczone * są wymagane
Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wkrótce skontaktujemy się z Państwem na adres e-mail podany w formularzu.
Dzień dobry!

Proszę wypełnić poniższy krótki formularz.
Cały proces nie powinien zająć więcej niż około 3 minut.

Państwa odpowiedzi są dla nas kluczowe do lepszego zrozumienia Waszych potrzeb dotacyjnych. Pozwolą nam one również zidentyfikować najbardziej odpowiednie obszary wsparcia, a także wybrać specjalistę z naszego zespołu, który posiada największe doświadczenie w zakresie tematycznym, który Państwa interesuje.

To również krok wstępny do dopasowania Państwa projektu do najodpowiedniejszego konkursu dotacyjnego.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas!

Dziękujemy
Czy kiedykolwiek ubiegali się Państwo o środki z konkursów dotacyjnych? *
Czy zrealizowaliście Państwo projekt z udziałem środków pomocowych UE? *
Czy Państwa firma poszukuje dotacji na działania badawczo-rozwojowe? *
Działania badawczo-rozwojowe to prace skupiające się na tworzeniu nowych produktów, technologii lub usług oraz na znaczącym ulepszaniu istniejących rozwiązań. Proces B+R nie obejmuje jedynie drobnych poprawek, ale skoncentrowany jest na innowacjach, które mogą zmienić sposób funkcjonowania produktów, usług lub wprowadzić zupełnie nowe rozwiązania na rynek. Cel tych działań to przede wszystkim rozwój i wprowadzanie na rynek innowacji, które odpowiadają na konkretne potrzeby użytkowników lub rozwiązują istniejące problemy
Czy Państwa przedsiębiorstwo poszukuje dotacji na projekty związane z cyfryzacją? *
Cyfryzacja to proces wykorzystywania technologii cyfrowych do przekształcania procesów biznesowych, produktów lub usług, aby uczynić je bardziej efektywnymi, dostępnymi i bezpiecznymi. Obejmuje to wprowadzanie systemów IT, które automatyzują i usprawniają działania, ułatwiając zarządzanie danymi i komunikację. Cyfryzacja niekoniecznie wiąże się z tworzeniem nowych produktów, ale raczej z ulepszaniem sposobu prowadzenia działalności poprzez technologie cyfrowe, co może obejmować oprogramowanie do zarządzania, cyfrowe platformy klientów czy zabezpieczenia danych.
Czy poszukują Państwo dotacji na projekty związane z automatyzacją i robotyzacją? *
Projekty wdrożenia automatyzacji lub robotyzacji, poprzez np. zaawansowane systemy informatyczne (narzędzia IT), technologie umożliwiające współpracę ludzi i robotów, systemy informatyczne służące optymalizacji produkcji, przeznaczone do obsługi urządzeń, sterowania tymi urządzeniami i komunikacji z nimi. Inwestycje obejmujące nabycie i wdrożenie robota przemysłowego w procesie technologicznym przedsiębiorstwa lub nabycie i wdrożenie autonomicznego robota usługowego w procesach wspierających proces technologiczny (pakowanie, magazynowanie surowców wykorzystywanych w procesie).
Jakie są szacowane koszty Państwa projektu?*
Jaką część kosztów % mogą Państwo pokryć w ramach dofinansowania?*
Ile osób zatrudniają Państwo w firmie?*
Jaka jest przewidywana data rozpoczęcia projektu?

G1ANT GRANTS SP. Z O.O.

ul. Słomińskiego 15/506A, II Piętro

00195 Warszawa


+48223784885

hello@g1ant.pl


NIP: 9512260795

KRS: 0000311470

Made on
Tilda