Tworzymy biznes.

Odkryj z nami swój potencjał

i zrealizuj plany inwestycyjne.

Naszą wiedzę czerpiemy z wieloletniego doświadczenia. Zbudowaliśmy własne, unikalne know-how, dzięki któremu działamy niestandardowo, często wychodząc poza utarte schematy. Zawsze przedstawiamy wszelkie dostępne możliwości finansowania. Z nami masz pewność dokonania optymalnego wyboru, który w rezultacie przełoży się na szybszy rozwój Twojej firmy.


Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego jesteśmy z Tobą od momentu przygotowania dokumentacji aplikacyjnej aż do rozliczenia ostatniej złotówki przyznanego dofinansowania.

Jak współpracujemy z Klientem?
Rozpoznanie projektu
Rozmowa z ekspertem ds. dotacji
Wstępna rozmowa z jednym z naszych ekspertów ds. pozyskiwania dotacji. To podczas tej rozmowy staramy się poznać i zrozumieć Państwa projekt, jak również sprawdzamy poprzez krótką ankietę potencjał Państwa pomysłu.
Analiza projektu
Rozmowa z panelem ekspertów
Bierzemy odpowiedzialność za Państwa projekty, dlatego to podczas panelu ekspertów skrupulatnie analizujemy aspekty projektu, takie jak jego wymagania techniczne, budżet, czas trwania itd. Po zakończeniu eksperckiego panelu oraz dyskusji podejmujemy decyzję, czy możemy wspólnie z Państwem przystąpić do przygotowania dokumentacji aplikacyjnej.
Weryfikacja finansowa przedsiębiorstwa
Podpisanie umowy
Sprawdzamy Państwa zdolność finansową pod kątem ubiegania się o możliwość pozyskania dotacji. Jeśli wszystkie informacje i wskaźniki są pozytywne, możemy rozpocząć proces podpisania umowy z naszą firmą mającej na celu ubieganie się o dotację.
Porozmawiajmy o Twojej potrzebie dofinansowania!
Wypełnij krótką ankietę a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy

G1ANT GRANTS SP. Z O.O.

ul. Słomińskiego 15/506A, II Piętro

00195 Warszawa


+48223784885

hello@g1ant.pl


NIP: 9512260795

KRS: 0000311470

Made on
Tilda